Şile, Üsküdar Caddesi Rengarenk Olacak

Şile, Üsküdar Caddesi Rengarenk Olacak
Şile, Üsküdar Caddesi Rengarenk Olacak

Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı 25 Şubat günü Şile Belediyesi Nikah Salonunda yapılacakları belirlemek üzere Üsküdar Caddesi esnafıyla buluştu. Toplantıda başkan yardımcıları da hazır bulundular. 

Esnaf pandemi sürecinde yasaklardan kaynaklı yaşadığı zorlukları da burada dile getirdi. Başkan Ocaklı yapılan istişarelerin ardından yeni Üsküdar Caddesi Projesini konunun doğrudan muhattabı esnafla paylaştı.

Şile, Üsküdar Caddesi Rengarenk Olacak

Projeye göre araçların parklanması yine kısıtlı olarak kalacak. Ancak hali hazırda duran demir babaların yerini ahşap saksılar ile içlerinde renkli çiçekler alacak. 

Eskiyen, modası geçen aydınlatma direkleri de komple yenilenecek. Mevcutta yer alan toplam 70 adet aydınlatma armatürünün TEDAŞ Tip Proje Onaylı 6 metre yüksekliğindeki aydınlatma elemanları ile değiştirilmesi planlanmakta.

Elektrik direkleri ayrıca gövde kısımlarına Şile Bezi Motiflerinden oluşan büyük yıldız desenli  dekoratif Led Aydınlatma armatürleri ile görsel olarak zenginleştirilecek. 

Caddeyi renklendirecek 180 adet tekil saksı 20 adet ise oturma banklı saksı renkli bitkilerle bitkilendirilerek caddeye konuşlandırılacak.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel