Deprem Yardım

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Şile Meydanı'nda Yurttaşlarla Buluştu: Seçimi, güler yüzümüzle kazanacağız


İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yerel seçimler öncesi ilk halk buluşmasını Şile Meydanı'nda gerçekleştirdi. CHP Şile Belediye Başkan adayı Özgür Kabadayı ile birlikte yurttaşları selamlayan İmamoğlu, seçim stratejisi ve hedefleri hakkında açıklamalarda bulundu.

İmamoğlu, seçim kampanyasının güler yüzle ve nezaketle yürütüleceğini vurgulayarak, "Seçimi, güler yüzümüzle kazanacağız. Ve bundan hiç vazgeçmeyeceğiz. Nezaketimizle, sevgimizle, saygımızla kazanacağız. Biz seçimde algılarla değil, gerçeklerle kazanacağız. Göreceksiniz; el birliğiyle, yürek yüreğe kazanacağız. İşbirliğimiz büyüyecek. Biz, hep birlikte kazanacağız. Milletçe kazanacağız." şeklinde konuştu.İmamoğlu, bugün açılışı yapılan Kömürcüoda Çöp Sızıntı Suyu Arıtma Tesisi'nin ilçenin çevresel sorunlarına çözüm getirmesi konusunda büyük bir adım olduğunu ifade etti. Bu projenin İBB'nin çabalarıyla hayata geçirildiğini belirterek, çöp suyu sorununun çözülmesiyle Tuzla'daki koku probleminin de ortadan kalkacağını dile getirdi.

İmamoğlu'nun konuşmasıyla birlikte, Şile'nin ve İstanbul'un çevresel kalitesini artırmak adına atılan adımların önemi bir kez daha vurgulanmış oldu. Bu projelerin ilçenin ve bölgenin geleceği için umut verici bir perspektif sunduğu belirtildi.


Ağva'nın Sesi

Ağva'nın Sesi, 2017 tarihinde kurulan haber sitemiz kuruluşundan bu yana doğru, ilkeli ve tarafsız olmaya söz vermiştir. Ağva'nın ilk ve tek haber sitesidir. Haber sitemiz de Ağva'dan son dakika haberleri, ekonomi, kültür vb. ilgili haberler yer almaktadır.

* Spam yorumlarından kaçınmak için tüm yorumlar görüntülenmeden önce denetlenecektir.

Daha yeni Daha eski
Deprem Yardım
Deprem Yardım
Deprem Yardım

İletişim Formu