Her Şey Kendi Elimizde

Her Şey Kendi Elimizde
facebook twitter instagram e posta Diğer yazılar

Merhaba Ağva'nın Sesi okuyucuları;

Corona virüs sebebiyle evde kalmamız ve kendimizi, sevdiklerimizi korumamız gereken bir süreçteyiz. Bu durumla başa çıkmak, hayata her zaman pozitif bakmak ve yaşanılan olaylardan ders çıkarmak da bizim elimizde.

Negatif düşünceler içine girdiğiniz zaman sahip olduklarınızın farkında olun ve şükredin, sizi mutlu eden ve neşelendiren şeylerden asla vazgeçmeyin, olumsuz durumları olumluya çevirmek için çaba sarf edin, her gün yeni şeyler okuyun, komik filmler izleyin çünkü kahkaha attıkça zihnimiz gerçekten mutlu olduğuna inanıyor ve en güzel hormonları salgılıyor.

Evde spor yapın çünkü spor mutluluk veren hormonları tetikler. Aileler ile her gün bir konu seçip sohbet edin. Tabi ki geleceğinizi planlamaya devam edin. Ne kadar zor zamanlar geçiriyor olsak da, (bu günlerin geçeceğini hep kendinize hatırlatın) güne güzel duygularla başlamak, enerjiniz yüksek olarak devam edebilmek çok önemli. İyimser olmaktan vazgeçmeyin, gerçekleri de hep aklınızda bulundurun.

0/Yorum Gönder/Yorum

Yorum yaparken:
1. Google (Gmail) hesabınız var ise direk yorum yazabilirsiniz.
2. Google (Gmail) hesabınız yok ise "Yorumlama biçimi" yazısının hemen yanındaki kutucuğa tıklayınız.
3. Açılan yerde "Adı/Url" tıklayarak "Adı" olan yere isminizi "Url" olan yeri ise ister boş bırakın isterseniz facebook adresinizi vb. adresler yazabilirsiniz. Ardından iste "Devam" tuşuna basarak yorumunuzu yazıp "Yayınla" tuşuna basarak sizde yorum yazabilirsiniz.
4. İçerik konusuyla alakalı olmasına özen gösterin.
5. Aktif link bırakmayın. (Hemen silinir!)
6. Yazım ve dil bilgisi kurallarına uymaya çalışın lütfen.
Konu ile ilgili olmayan sorularınız için ise Soru Sor veya İletişim sayfalarını kullanınız.

Not: Ağva'nın Sesi haber sitesinin amacı Şile ve Ağva ile ilgili yapılan haberleri kaynağını belirterek en hızlı şekilde sizlere ulaştırmaktır. Bu nedenle kaynak belirttiğimiz haberlerden Ağva'nın Sesi sorumlu tutulamaz.
Reklam
Ağva'nın Sesi | Site Keşfet | Şile Ağva köyleri | Altligtüel